FCC Fotos

www.weissenburger.de »

Ergebnisse ab 1921 | Галерија Дома | Влези
Албум листа | Последно Поставени | Последни коментари | Најмногу видени | Нај отценети | Мои Омилени | Барај
Галерија Дома > 1993/94 bis 2009/10 » > Saison 2003/2004 (NOFV Oberliga Süd, Pokal) > 24 Zwickau A

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
Bild1.jpg
14 пати е видено Petrowsky trifft ...
Bild2.jpg
15 пати е видено ... zum 1:0 für den FCC.
Bild3.jpg
11 пати е видено Pass von G. Müller und ...
Bild4.jpg
15 пати е видено ... Jovic schiebt zum 2:0 ein.
Bild5.jpg
14 пати е видено G. Müller vorbei am Torhüter ...
Bild6.jpg
14 пати е видено ... 3:0.
Bild7.jpg
16 пати е видено Ehrentreffer für Zwickau.
 
7 Фајлови на 1 страна(и)