FCC Fotos

www.weissenburger.de »

Ergebnisse ab 1921 | Галерија Дома | Влези
Албум листа | Последно Поставени | Последни коментари | Најмногу видени | Нај отценети | Мои Омилени | Барај
Галерија Дома > 1993/94 bis 2009/10 » > Saison 2001/2002 (NOFV Oberliga Süd, Pokal) > 06 Grimma H

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
Image01.jpg
13 пати е видено Grimma beginnt frech ...
Image02.jpg
9 пати е видено ... und trifft nach 2 Minuten den Pfosten.
Image03.jpg
9 пати е видено Chance für Treitl.
Image04.jpg
8 пати е видено Nach Doppelpass ...
Image05.jpg
8 пати е видено ... geht Ceesay ...
Image06.jpg
9 пати е видено ... allein aufs Tor zu ...
Image07.jpg
7 пати е видено ... schiebt den Ball aber vorbei.
Image08.jpg
9 пати е видено Ecke von Hauser ...
Image09.jpg
6 пати е видено ... Kopfball Saraba ...
Image10.jpg
9 пати е видено ... 1:0.
Image11.jpg
8 пати е виденоZweite Chance für Grimma ...
Image12.jpg
8 пати е видено ... knapp übers Tor.
27 Фајлови на 3 страна(и) 1