FCC Fotos

www.weissenburger.de »

Ergebnisse ab 1921 | Галерија Дома | Влези
Албум листа | Последно Поставени | Последни коментари | Најмногу видени | Нај отценети | Мои Омилени | Барај
Галерија Дома > 1993/94 bis 2009/10 » > Saison 2004/2005 (NOFV Oberliga Süd, Pokal) > 02 Neugersdorf H

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
Bild01.jpg
29 пати е видено Neugersdorf prüft ...
Bild02.jpg
39 пати е видено ... Jenas neue Nr. 1.
Bild03.jpg
33 пати е видено Kopfball von Hähnge ...
Bild04.jpg
32 пати е видено ... Neugersdorfs Torhüter kann halten.
Bild05.jpg
34 пати е видено Holetschek spitzelt den Ball ...
Bild06.jpg
36 пати е видено ... zu Hähnge ...
Bild07.jpg
36 пати е видено ... Drehung - Schuss ...
Bild08.jpg
28 пати е видено... 1:0.
Bild09.jpg
30 пати е видено Hähnge mit Hackenablage ...
Bild10.jpg
30 пати е видено ... zu Keil, dessen Schuss wird pariert ...
Bild11.jpg
34 пати е видено ... aber Jovic kann nachsetzen - 2:0.
Bild14.jpg
38 пати е видено Eingabe von Böhme ...
14 Фајлови на 2 страна(и) 1