FCC Fotos

www.weissenburger.de »

Ergebnisse ab 1921 | Галерија Дома | Влези
Албум листа | Последно Поставени | Последни коментари | Најмногу видени | Нај отценети | Мои Омилени | Барај
Галерија Дома > 1993/94 bis 2009/10 » > Saison 2000/2001 (Regionalliga Süd, Pokal) > 07 Bayern/A. A

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
tor10.jpg
68 пати е видено 1:0 per Kopf.
tor21.jpg
50 пати е видено Kein Jenaer greift an - 2:0.
tor31.jpg
35 пати е видено Konter zum ...
tor32.jpg
39 пати е видено ... 3:0
tor41.jpg
30 пати е видено Flanke M. Jovic ...
tor42.jpg
39 пати е видено ... Kopfball A. Jovic - 3:1.
tor51.jpg
29 пати е видено Wieder Flanke M. Jovic ...
tor52.jpg
37 пати е видено ... erneut Kopfball A. Jovic - 3:2.
8 Фајлови на 1 страна(и)