FCC Fotos

www.weissenburger.de »

Ergebnisse ab 1921 | Галерија Дома | Влези
Албум листа | Последно Поставени | Последни коментари | Најмногу видени | Нај отценети | Мои Омилени | Барај
Галерија Дома > 1993/94 bis 2009/10 » > Saison 2004/2005 (NOFV Oberliga Süd, Pokal) > 13 Eilenburg H

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
Bild1.jpg
24 пати е видено Freistoß Ziegner ...
Bild2.jpg
29 пати е видено ... Kopfball Maul - 1:0!
Bild3.jpg
30 пати е видено Hähnge zirkelt einen Freistoß über die Mauer ...
Bild4.jpg
30 пати е видено ... zum 2:0 ins Toreck.
Bild5.jpg
30 пати е видено Freistoß Ziegner ...
Bild6.jpg
29 пати е видено ... Kopfball Maul - 3:0!
Bild7.jpg
25 пати е видено Görke mit einer Flanke ...
Bild8.jpg
32 пати е видено ... die zum Torschuss wird - 4:0!
8 Фајлови на 1 страна(и)